Dodávky strojních dílů

Významnou oblastí jsou dodávky nových a renovovaných dílců a sestav, a to především velkých rozměrů a dílů s uplatněním speciálních technologií. Jako firma jsme schopni reagovat mnohdy v krátkém čase a lze nás proto využít při řešení havárií. Specializujeme se na různé technologie, velké rozměry a váhy do 100 tun, a to v závislosti na reálném transportu.

Dodáváme složité odlitky na základě námi dodaných modelů, dále výkovky, velmi přesné opracování na 5 axis CNC strojích, včetně měření na sálových měřících centrech CNC, speciální technologie jako je např. vrtání a honování hlubokých otvorů, nebo zhotovení dlouhých vnitřních drážek.

Speciálně nabízíme možnost zkružování velkých rozměrů a tlouštěk, které se provádí na CNC zkružovačkách s přesností zkružení průměru +/- 2mm.

Dále jsme schopni zabezpečit komplexní tepelné zpracování dílů, včetně povrchového kalení, návarů a tvrdonávarů klasickými metodami nebo i laserem pomocí prášků v závislosti na požadovaných vlastnostech. Máme za sebou výrobu různých ozubených věnců s tepelným zpracováním do rozměrů 4000 mm. Pro naše dodávky také dodáváme montáž interní a externí.

Dále dodáváme a opracováváme výpalky různých rozměrů zhotovených všemi dostupnými technologiemi. Velkou pozornost věnujeme nedestruktivním testům.

Pro tuto činnost je velmi důležitá kooperace ve střední Evropě, především v zemích V4 (ČR, SR, Polsko, Maďarsko), kde:

  • Zabezpečujeme kapacity pro technologie velkých i malých rozměrů uplatněním unikátních strojů, pomocí vlastní sítě kooperací ve střední Evropě.
  • V každé z těchto zemí máme svého obchodní vedoucí a inspektory jakosti, kteří jsou rodilí mluvčí a mají bohaté zkušenosti s firmami dané země.
  • Máme k dispozici technologickou databázi firem a ověřenou logistiku. Zákazníkům nabízíme optimalizovanou kooperaci v čase a v ceně.
  • Máme své specialisty v oblasti konstrukce, konceptuální technologie, inspekce jakosti a logistiky. Inspektoři jakosti dozorují a přejímají každou zakázku kooperace. V případě potřeby nabízíme jednotlivým firmám kapacity programátorů CNC strojů.
  • Pro některé zakázky dodáváme konceptuální/detailní technologie včetně CNC programů.
  • Konkrétní technologie, stroje a jejich parametry jsou uvedeny v interním katalogu firmy.
Dnes máme ověřeny desítky významných strojírenských firem střední Evropy, držících mezinárodní certifikáty kvality a disponujících moderními velkými i malými 5 axis CNC stroji, progresivními nástroji, měřícími systémy a profesionálním personálem. Tento počet kooperantů neustále rozšiřujeme.